O nas

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających moją stronę:)
     Przede wszystkim tytułem wstępu: Wierzę, że filmy zabierają nas na chwilę do innego świata i mam nadzieję, że przyczynię się choć trochę do tego w jaką podróż Wy się wybierzcie. Wprawdzie te podróże są bardzo krótkie i trwają zazwyczaj około 2 godziny ale potrafią nam potem na długo pozostać w pamięci.

     Z zamiłowania jestem pasjonatem filmów i właśnie z miłości do kina powstała ta strona internetowa.

     Podstawowe zadanie tej strony jest jedno: pomóc Wam w wyborze filmu, który jest wart Waszego czasu i uwagi. Na stronie umieszczam tylko filmy które uważam za naprawdę świetne. Film musiał mnie po prostu zachwycić żeby się tutaj znaleźć i być na tyle dobry abym wiedziała że do końca życia o nim nie zapomnę, innymi słowy historia opowiedziana w filmie musiała zostawić na mnie „swoje piętno”. Jeśli jakiś film, który obejrzałam, jest według mnie słaby lub średni to nawet o nim tutaj nie wspominam.
     Jeśli Waszym zdaniem powinnam tutaj dodać jakiś dobry film, to bardzo chętnie zapoznam się z sugestią a jeśli tego filmu jeszcze nie widziałam to nie omieszkam go jak najszybciej obejrzeć:)
     Jeśli chodzi o kategorie filmowe „horror” i „science-fiction” to ta strona jest ich w zasadzie pozbawiona nie bez powodu – po prostu to „nie moja działka” i nie czuję tych klimatów dlatego nie podejmuję się opiniowania tych właśnie kategorii filmowych.
pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających
Hanna Iżykowska
e-mail: hannaizyk@op.pl